O nás

Úvod / O nás

Czech Industrial Fabrics s.r.o. je výrobcem filtračních sít (pásů) pro pásové lisy, pásové a bubnové zahušťovače, vakuové pásové filtry a sušících sít pro pásové sušárny. Dále se zabýváme dodávkami vysoušecích a odvodňovacích sít pro výrobu papíru na papírenském stroji, kde rovněž zajišťujeme příslušný servis.

Filozofií naší společnosti je především odpovědnost za kvalitu a životnost námi vyráběných a dodávaných výrobků. Na základě informací od zákazníka jsme schopni doporučit vhodný typ filtračního síta a požadovanou funkčnost pro danou aplikaci garantovat. Snažíme se porozumět výrobním prioritám zákazníka a navrhnout takový typ, který by nejlépe vyhovoval těmto požadavkům.

Filtrační síta (pásy) mají širokou škálu uplatnění v různých odvětvích průmyslu při oddělování vodních suspenzí. Příkladem použití může být odvodňování průmyslových a městských kalů na pásových zahušťovačích a pásových lisech, lisování ovocných nebo zeleninových moštů, filtrace jemných suspenzí na horizontálních vakuových pásových filtrech v důlním průmyslu nebo v tepelných elektrárnách a další průmyslové aplikace.